Закарпатські "Патріоти" висловили підтримку своєму політлідеру

29 July 2017

Голова обласної політичної партії  «Патріот» Михайло Чурило та команда у Закарпатській області глибоко стурбовані черговими політичними  розправами.
Переконані,  що заочний арешт  Голомші та інших в списку в Російській Федерації є  рішенням  виключно політичним і немає ніякого відношення  до законних судових рішень. В такому аспекті можна заарештовувати  чимало людей по обидва боки кордону. 

Михайло Чурило: «Патріот» - це не просто депутатська група, а команда однодумців»

27 December 2016

Депутати Ужгородської міськради від фракції «Патріот» прозвітували про виконану роботу за 2016 рік

Протягом року депутатська група «Патріот» Ужгородської міської ради працювала над питаннями, покликаними покращити добробут містян, а також  усуненням поточних проблем, без яких так чи інакше не обійтися у будь-якому міському господарстві. Сьогодні «Патріот» - це незмінний голова групи Михайло Чурило, а також депутати Сергій Варцаба, Валерій Бабидорич, Юрій Ломага та Віктор Любар.

Депутати від фракції «ПАТРІОТ» вітали випускників із святом останнього дзвоника

27 May 2016

Сьогодні в Ужгороді усі школи міста відзначають свято останнього дзвоника. З самого ранку випускники у вишиванках та квітами в руках урочисто завершують навчальний сезон.  Депутати Ужгородської міської ради від фракції «ПАТРІОТ» відвідали святкові лінійки в декількох навчальних закладах міста.

Відтак, лідер фракції Михайло Чурило вітав випускників у ЗОШ №7. У своєму виступі політик побажав випускникам щасливого майбутнього, а вчителям подякував за їхню роботу у цьому навчальному році.

Михайло Чурило відзначив кращих школярів-початківців Ужгорода

25 May 2016

Вчора, у сесійному залі Ужгородської міської ради відбулось урочисте нагородження учнів початкових класів, які вибороли призові місця на олімпіадах з різних предметів. Депутати від фракції «ПАТРІОТ» організували подарунки всім школярам, які брали участь в олімпіадах. Лідер фракції Михайло Чурило вчора нагородив кращих з кращих і подякував діткам за досягнуті результати, а вчителям, за високу підготовку учнів. «Надзвичайно приємно вручати подарунки найкращим школярам-початківцям в Ужгороді. Ці дітки - гордість нашого міста! Їх потрібно підтримувати.

Михайло Чурило взяв участь у з’їзді політичної партії «ПАТРІОТ»

23 May 2016

Цими вихідними у Києві відбувся Перший черговий З’їзд Політичної Партії «ПАТРІОТ». Закарпаття на ньому представляв лідер фракції «ПАТРІОТ» в Ужгородській міській раді, керівник обласного осередку – Михайло Чурило. Загалом, у засіданні взяли участь представники всіх регіональних осередків, члени Партії, воїни АТО, громадські діячі, правозахисники, науковці, лідери громадських об’єднань та інші запрошені гості.

Відбувся перший черговий з’їзд політичної партії «ПАТРІОТ»

23 May 2016

21 травня 2016 р. в Києві відбувся Перший черговий З’їзд Політичної Партії «ПАТРІОТ». На з’їзді обговорили політичну та економічну ситуацію в Україні, затвердили нову редакцію Статуту Партії, обрали нових заступників лідера Партії, членів Політради, а також прийняли звернення до керівників держави.

Сергій Варцаба: «Співпраця із школами для нашої фракції – пріоритетне завдання»

20 May 2016

Депутат ужгородської міської ради від фракції «ПАТРІОТ» Сергій Варцаба відвідав учнів першого класу угорськомовної гімназії. Політик подарував школярам  спеціальні зошити з математики.

«Коли є можливість, завжди навідуюсь до ужгородських шкіл, стараюсь з  корисними у навчанні подарунками. Хочу подякувати директору гімназіїї Ковачу Петру Петровичу за теплий прийом, змістовну зустріч та побажати подальшої розбудови школи та її розвитку. Ну а ми в свою чергу, чим зможемо, тим і допоможемо» - прокоментував Сергій Варцаба.

Ужгородські боксери взяли участь у шкільній спартакіаді

11 May 2016

На вихідних у боксерському клубі «Рукавичка» відбулась спартакіада школярів. У змаганнях взяли участь понад 60 боксерів віком 15-16 років. Обласний центр представляла команда від Федерації Боксу м. Ужгород під керівництвом головного тренера Дмитра Анурова. Голова Ужгородської міської федерації Михайло Чурило зазначив, що такі змагання напрочуд важливі для юних спортсменів, адже це ще одна нагода випробувати свої сили та відшліфувати навички тренувань. «Безперечно, ми із задоволенням взяли участь у спартакіаді школярів і відправили туди збірну нашого міста.

Фракція «ПАТРІОТ»: «Необхідно ввести мораторій на рекламу в місті»

21 April 2016

Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради лідер фракції ПАТРІОТ Михайло Чурило вніс пропозицію на розгляд міського голови та депутатів щодо введення мораторію на зовнішню рекламу в обласному центрі. Депутат звернув увагу своїх колег на зміни в Законі України «Про зовнішню рекламу», та зауважив, що Ужгородській міські раді необхідно привести у відповідність до законодавчих нововведень місцеве положення. «Пропоную ввести мораторій на всі дії що стосуються реклами у місті.

Сьогодні в лінгвістичній гімназії відбулось нагородження переможців шкільного конкурсу «ТОП 10 місць Ужгорода».

20 April 2016

В рамках проекту учні знімали відеоролики на іноземних мовах, в яких розказували про різні місця обласного центру. Як на мене, то дуже добре, що такі конкурси проводяться у нашому місті, адже це спонукає молодь до вивчення іноземних мов. Тим паче завдяки подібним проектам діти можуть активно та творчо проводити дозвілля, дізнаватись більше про рідне місто та спілкуватись з однолітками. Ми і надалі будемо підтримувати подібні ініціативи.

Михайло Чурило візьме участь у прямому ефірі програми «СпортТайм».

18 April 2016

Керівник фракції «ПАТРІОТ», він же за сумісництвом і президент Ужгородської міської федерації боксу Михайло Чурило у прямому ефірі програми «СпортТайм» на телеканалі Тиса-1 разом із першим віце-президентом Федерації Боксу Закарпаття Михайлом Данило розповість про Чемпіонат України з боксу, що стартував в Ужгороді. Нагадаємо, що змагання такого рівня в обласному центрі Закарпаття проходять вже вдруге поспіль. Минулого року вперше в історії незалежності такий турнір під егідою ФБЗ був організований на Закарпатті. Гості ефіру сьогодні розкажуть про деталі змагань та програму Чемпіонату.

Фракція "Патріот" розклеїла інформаційні листівки у громадському транспорті Ужгорода

15 April 2016

Сьогодні депутат від фракції "Патріот" Сергій Варцаба разом із представниками відділу транспорту розклеїли інформаційні листівки у громадському транспорту Ужгорода.

Фракція «ПАТРІОТ»: «Це ненормально, коли за один день - три рази повідомляють про замінування держструктури»

14 April 2016

Сьогодні в обласному центрі  відбулась чергова сесія Ужгородської міської ради. На засіданні були присутні 34 депутати із 36. Варто зазначити, що із самого ранку до правоохоронних органів надійшло повідомлення про замінування Ужгородської міської ради, тому роботу депутати почали на півгодини пізніше. Основним питанням, яке мали розглядати на сьогоднішній сесії – був проект нового регламенту. Щоправда, ні це питання, як, власне, і ряд інших міські депутати не розглянули. Причина, - бойова граната у вбиральні міської ради. Через це сесію було перенесено на наступний тиждень.

Закарпатський обласний осередок політичної партії «ПАТРІОТ» підтримує кандидатуру Миколи Ярославовича Голомші на посаду Генерального прокурора України.

11 April 2016

Вважаємо, що людина, яка повинна очолити цю структуру, має відповідати належним критеріям, як професійним, так і особистісним, мати незаплямовану репутацію та бути справжнім патріотом своєї держави. Для цієї посади необхідна міцна воля, глибокі патріотичні переконання та високі моральні цінності. Генеральну прокуратуру необхідно повністю перезавантажити, викорінити та стерти до тла всю корумповану павутину, яка обвила цю структуру із центру до низів.

Фракція «ПАТРІОТ»: Заборонити збір коштів в школах з батьків

8 April 2016

Фракція «ПАТРІОТ» розробила та направила на розгляд міському голові Розпорядження "Про впорядкування окреми

Депутати, активісти та журналісти говорили про Громадську раду та проект нового регламенту у прямому ефірі

8 April 2016

Вчора на телеканалі «Тиса 1» у прямому ефірі політичного ток-шоу «Про головне» міські депутати, громадські активісти та журналісти обговорювали проект нового регламенту Ужгородської міської ради та положення про Громадську раду при УМР . Участь у ефірі взяв і керівник фракції «ПАТРІОТ» Михайло Чурило. В рамках дискусії представники обговорили критичні зауваження, які є як до першого так і до другого питання. Михайло Чурило зазначив, що необхідно допрацьовувати всі проекти, до яких є зауваження активістів.

Сергій Варцаба: Люди повиині бути поінформовані про рішення щодо пільгових перевезень у маршрутках Ужгорода

30 March 2016

Знову повертаюся до наболілої проблеми щодо перевезення пільгових категорій мешканців міста Ужгорода.
Перехожу від слів до дій. Пропоную за свої власні кошти виготовити в кожну "маршрутку" копію рішення 69 "Про тарифи на міські пасажирські перевезення", де висвітлено пільгові категорії, які безкоштовна мають право на перевезення в міському транспорті.
Про розвиток подій проінформую в наступних публікаціях...

Позиція "Патріот" щодо стратегії розвитку міста "Ужгород-2025"

30 March 2016

Фракція "Патріот" звернулась до міського голови з пропозицією розробити довгострокову стратегію Ужгорода. Ми в свою чергу разом із партійним активом розробили власне бачення стратегії розвитку міста "Ужгород-2025". Документ теж подали на розгляд керівництву. Але основне,на чому наголошує наша фракція,- це долучити до співпраці широке коло громадських активістів, експертів в тому чи іншому напрямку,представників бізнесу тощо. Сподіватимемось, що вже найближчим часом зустрінемось за експертним круглим столом,і впровадимо в життя такий необхідний документ,як стратегія міста.

Заява партії «Патріот» щодо поточної суспільно-політичної ситуації в країні

25 February 2016

Сьогодні Україна переживає загострення ситуації в суспільстві, яке викликане несприйняттям дій влади, що 16 лютого розіграла у Верховній Раді цинічний спектакль, збрехала українському народу, принизила гідність героїв Небесної сотні і героїв АТО своєю ницістю. Саме так суспільство сприйняло голосування народних обранців, які засвідчили незадовільну роботу уряду та одночасно видали пану А. Яценюку “індульгенцію” до осені. І це робили нібито вчорашні майданівці, які за час перебування в стінах парламенту трансформувалися в своїх попередників.

УТВОРЕННЯ ФРАКЦІЇ "ПАТРІОТ" В УЖГОРОДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

3 February 2016

3 грудня, під час сесії Ужгородської міської ради, мер міста Богдан Андріїв зачитав повідомлення про утворення в міській раді фракції "ПАТРІОТ". Головою фракції став Михайло Чурило. Членами фракції "ПАТРІОТ" стали: депутати Сергій Варцаба, Віктор Любар, Юрій Ломага, Валерій Бабидорич. 

Депутати фракції "ПАТРІОТ" в Ужгородській міській раді визначили 13 ЦІЛЕЙ НОВОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА "УЖГОРОД-2025". Вони наступні: 

Михайло Чурило очолив відокремлений підрозділ ФБЗо в Ужгороді

14 November 2015

Сьогодні відбулось розширена конференція Федерації боксу закарпаття. На засіданні підсумували пророблену роботу за півріччя та окреслили план діяльності на 2016 рік.

Шкільні бібліотеки Ужгорода поповнились книжками

23 October 2015

Впродовж тижня депутат Ужгородської міської ради Михайло Чурило, разом з меценатами, подарували трьом школам тисячі підручників для навчання. Поповнення для фонду шкільних бібліотек отримали три ЗОШ Ужгорода.

Завдяки сприяння голови правління ПРАТ «Видавництво Закарпаття» Сергія ВАРЦАБИ, зі столиці привезено понад 10 тисяч книжок та зошитів для різних класів та предметів. «Деякі з видань ми чекали давно, на жаль достатньої кількості від держави так і не отримали.

Михайло Чурило: "Новий мер міста повинен бути грамотним дипломатом"

22 October 2015

25 жовтня ужгородці обиратимуть собі нового міського голову. Чимало облич набридли багатьом мешканцям обласного центру. Однак, зараз на вибори йдуть чимало нових команд, аби змінити обличчя міста над Ужем. Серед них – і команда партії "Патріот" на чолі з Михайлом Чурилом – відомим політиком, підприємцем та футбольним функціонером. Саме з ним інтернет-видання "PMG.ua" і поспілкувалось про майбутній розвиток Ужгорода.

– Протягом останніх п’яти років відбулись різні політичні зміни в Ужгороді. Як вони вплинули на розвиток обласного центру?

Михайло Чурило провів зустріч із учасниками АТО та переселенцями

18 October 2015

Вчора, 17 жовтня, Михайло Чурило провів зустріч із учасниками АТО та переселенцями.

Про це кандитат на поспду міського голови Ужгорода пише на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

Михайло Чурило поспілкувався з батьківським комітетом ЗОШ №3

17 October 2015

Михайло Чурило поспілкувався з батьківським комітетом ужгородської ЗОШ №3. Про це кандитат на поспду міського голови Ужгорода пише на своїй офіційній сторінці у фейсбуці. «Поспілкувався з представниками батьківського комітету ЗОШ №3. Окрім представлення нашої програми, ​​поговорили про буденні проблеми, з якими батьки школярів зіштовхуються кожного дня. 

Сьогодні стартував Чемпіонат Закарпаття з боксу

15 October 2015

Сьогодні стартував Чемпіонат Закарпатської області з боксу серед юнаків 1998-99, 2002-03 р.н. 

Про це повідомляє на своїй офіційній сторінці у фейсбуці Михайло Чцрило.

«Кращих боксерів краю, за результатами цих змагань, відберуть для Чемпіонату України. Відрадно, що бокс в нашому краю почав активно розвиватись і кожного року кількість учасників на подібних змаганнях збільшується. Хочу побажати успіху спортсменам та перемог!

p.s: Тих, хто ще не вирішив яким видом спорту займатись, - запрошуємо на відкриті тренування до БК «Тайфун»)», - пише Михайло Чурило.

Михайло Чурило:"Ми будуємо свою політичну силу,маємо свої погляди,не нав'язані центром"

15 October 2015

Михайло Чурило, кандидат на посаду міського голови Ужгорода, опублікував звернення до ужгородців. Про це політик написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

В Ужгороді запустили найбільшу в Україні кількість повітряних зміїв

10 October 2015

В Ужгороді встановили рекорд: запустили у повітря найбільшу кількість повітряних зміїв.

Про це повідомляє на своїй офіційній сторінці у фейсбуці кандидат на посаду міського голови Ужгорода Михайло Чурило.

Михайло Чурило провів зустріч із колективом Закарпатської обласної філармонії

8 October 2015

«Cьогодні провів зустріч із колективом Закарпатської обласної філармонії», - зазначив на своїй офіційній сторінці у фейсбуці Михайло Чурило. 

«Цього року у них визначна дата, адже Закарпатський державний народних хор відзначає семидесятиліття роботи! Велика подяка їм за всю ту  щоденну працю, адже як Закарпатський народний хор, так і симфонічний оркестр, духовий оркестр та ряд інших професійних колективів і виконавців, дійсно славлять 

БК "Тайфун" презентували на Ярмарці спорту

11 September 2015

Сьогодні, 11 вересня, в Ужгороді пройшла Ярмарка спорту, на якій відбулася презентація боксерського клубу "Тайфун". Світлини заходу на своїй сторінці у Фейсбук розмістив активний громадський діяч та меценат Михайло Чурило.

Світлини супроводив таким коментарем:

"Сьогодні відвідав "Ярмарку Спорту", що вперше була проведена на Закарпатті. Варто відзначити, що захід пройшов на високому рівні.

Михайло Чурило заснував новий боксерський клуб «Тайфун» (ВІДЕО)

18 August 2015

Клубна система вже давно впроваджена закордоном і деякі обласні федерації продовжують таку практику і на Закарпатті, зокрема, Федерація Боксу краю. 

Новий Боксерський Клуб «Тайфун» вже на стадії реєстрації. Основна мета закладу, - популяризація боксу та пропаганда здорового способу життя. Варто зазначити, що школярі та діти із малозабезпечених сімей, діти-сироти займатимуться там безкоштовно. 

Михайло Чурило: “Нам потрібна Україна!”.

25 April 2015

25 квітня у Києві презентувала свою програму політична партія “Патріот”. Усіх, хто зібрався у залі об’єднує одне гасло: “Мені потрібна Україна!” - що є концентрованим виразом слова патріотизм. У залі були присутні представники військових, волонтерських та громадських організацій, активістів, політиків, які стояли біля витоків Незалежності України. Це ті люди для яких Україна є не пустим словом, а чітким і одночасно багатогранним виразом поняття “землі батьків”. 

Кого насправді можна назвати агентами Росії: тих, хто дискредитує уряд, чи тих, хто дискредитує країну?

9 April 2015

Фракція Яценюка «Народний фронт» назвала народних депутатів, які наважуються критикувати уряд, «агентами Кремля». Однак кого насправді можна назвати агентами Росії: тих, хто дискредитує уряд, чи тих, хто дискредитує країну? 

Важливий крок до створення реальної альтернативи совковим і корумпованим ЖЕКам.

9 April 2015

Звільнення від податку на прибуток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших форм об’єднань власників будинків та квартир – важливий крок до створення реальної альтернативи совковим і корумпованим ЖЕКам. 

Звільнення під заставу одного з військових, який вбив дитину...

8 April 2015

Звільнення під заставу одного з військових, який у нетверезому стані в складі екіпажу на бойовій машині вбив дитину у Костянтинівці Донецької області, може призвести до народного бунту, аналогічного до бунтів у Врадіївці Миколаївської області, де звільнили міліціонерів-гвалтівників. 

Переформатування державного каналу на суспільне мовлення.

8 April 2015

Гучно презентоване за участю Порошенка переформатування державного каналу на суспільне мовлення є лише змінною вивіски, а не форми. 

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель

8 April 2015

Якщо зараз скасувати мораторій на продаж сільськогосподарських земель, тоді майже вся родюча українська земля закріпиться в руках олігархів та чужоземців. 

Запрацювала Конституційна комісія.

6 April 2015

Сьогодні вперше за часів теперішнього Президента почала працювати Конституційна комісія. Але спочатку треба навчитися виконувати чинну Конституцію, а вже потім її покращувати. 

Вишеградська четвірка хоче покращити життя народу.

6 April 2015

Вишеградська четвірка хоче покращити життя народу і влади України: безвізовий режим та енергетична співпраця для народу, фінансова допомога – для влади. 

Місцеві вибори.

6 April 2015

Проведення місцевих виборів за пропорційною основною суперечить здоровому глузду. Якщо місцевих депутатів будуть обирати за партійними списками, без різниці - відкритими чи закритими, вони будуть залежати лише від своїх партій. А треба, щоб вони залежали від людей і робили те, що потрібно людям. 

Населення не повинно мати зброї?

6 April 2015

Президент Порошенко заявив, що населення не повинно мати зброї, вона має бути лише у держави. Така ситуація виправдана виключно тоді, коли є справжня держава, що захищає своїх громадян. 

Національне антикорупційне бюро.

6 April 2015

Національне антикорупційне бюро при злодійській системі влади тільки збільшить корупцію, адже породжується ще одна бюрократична корупційна установа. 

Метод залякування та погроз у дії – Іван Волошин таки залишився першим заступником міського голови Ужгорода.

21 March 2015

Не дивлячись на численні факти правопорушень з боку чинного першого заступника мера, які наразі розслідує прокуратура, попри рішення громадської ради і численні звернення громади про відставку Івана Волошина, депутати сьогодні не спромоглися припинити повноваження чиновника. 

Ужгородський бізнесмен: ПДВ - це основа корупції і гальмо економіки Закарпаття!

20 March 2015

Про те, як ПДВ вбиває бізнес від Ужгорода і до Чернігова, в ексклюзивному інтерв’ю з міським депутатом Михайлом Чурилом.

Повернути Закарпаттю статус транспортного мосту між Європою та Азією.

20 March 2015

Обласна рада закликає президента та прем’єра допомогти повернути Закарпаттю статус транспортного мосту між Європою та Азією. Це не можливо без зміни діючої корупційно-бюрократичної системи влади.

Невже закарпатці найбагатші в Україні, що в нашій області найдорожчий хліб?

18 March 2015

Більшість хліба у Закарпатті (на відміну від решти областей) виробляють малі підприємства і підприємці. Їм важче, ніж великому бізнесу протистояти тиску бюрократичної системи, яка хоче з них побільше «витягнути». Затрати малих виробників на бюрократичні побори значно більші, ніж у середніх та великих. Тому звалювати вину на підприємців, як це роблять представники влади, неправильно. Заберіть непотрібну бюрократію, замість всіх податків зробіть єдиний податок на оборот, і тоді ціни підуть у низ.

Закарпаття має бути готовим відбити атаку «гібридних військ» Росії

13 March 2015

Таку думку висловив депутат міської ради Ужгорода Михайло Чурило.

Відомий закарпатський громадський активіст вважає, що «план Барбароса» Путіна провалився, героїзм українських бійців зруйнував його плани швидкої окупації України. Тому Росія запустила новий етап «гібридної війни», наслідки якого можуть відчути вже не лише мешканці Донбасу, а й всі громадяни України – терористичні акти та залякування населення.

Чурило: Малий прикордонний рух із Румунією позитивно вплине на життя пересічних закарпатців

9 March 2015

Україна та Румунія мають стати стратегічними партнерами уже найближчим часом. І Закарпаття першим відчує позитивні зміни від такого партнерства, заявив депутат міської ради.

Візит в Україну президента Румунії Клауса Йоханніса показав, що наші країни мають всі шанси стати стратегічними партнерами.