11 May 2016

На вихідних у боксерському клубі «Рукавичка» відбулась спартакіада школярів. У змаганнях взяли участь понад 60 боксерів віком 15-16 років. Обласний центр представляла команда від Федерації Боксу м. Ужгород під керівництвом головного тренера Дмитра Анурова. Голова Ужгородської міської федерації Михайло Чурило зазначив, що такі змагання напрочуд важливі для юних спортсменів, адже це ще одна нагода випробувати свої сили та відшліфувати навички тренувань. «Безперечно, ми із задоволенням взяли участь у спартакіаді школярів і відправили туди збірну нашого міста. Такі змагання – як лакмусовий папірець, - вони чітко показують на якому рівні знаходяться спортсмени і як виглядають на фоні інших юнаків. Нам багато над чим ще необхідно працювати. Але ми рухаємось, як на мене, в правильному напрямку. Зараз створюємо всі необхідні умови, щоб головна команда міста тренувалась в належних умовах, закупимо повну екіпіровку всім боксерам, одягнемо в єдину форму…» - зазначив Михайло Чурило.

Також у змаганнях взяли участь команди з Мукачева, Мукачівського району, м. Берегово та район, Хуст, Хустський р-н, Рахівський, Тячівський, Іршавський, Виноградівський райони та м. Чоп.  За звання кращих спортсмени змагались у 13 вагових категоріях, переможці яких і представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнських іграх школярів. Фінальна частина спартакіади запланована на кінець травня і пройде в Одесі. Туди змогу потрапити мають мукачівці Павльо Мілан (46 кг), Бордей Владислав (63 кг), Шкриба Антон (70 кг), рахівчани Ковач Петро (57 кг), Бандусяк Петро (80 кг), іршавчани Ряска Юрій (60 кг), Ковач Віталій (50кг) та представник Берегова Білкей Денис (54кг). Всі вони стали кращими на змаганнях.  Путівку до Одеси має шанс завоювати і боксер з Ужгорода - Кузич Михайло (48 кг), він теж став кращим на змаганнях.

«Ми повинні тримати пальму першості, як обласний центр. Поки що це у нас не виходить, але, повірте, ми бачимо свої помилки і вже над ними працюємо. Один спортсмен-переможець, це, звичайно, не показник для такого міста, як Ужгород,але це краще ніж жодного. Маємо також срібло і бронзу. Це добре.» - прокоментував результати змагань тренер ужгородської команди Дмитро Ануров.

Командну першість виборола збірна Мукачева, вона отримала чотири золоті, три срібні,три бронзові нагороди і набрала 309 залікових балів, друге місце зайняла команда Хустського району. Бронза за представниками Тячівського району.